Protest ZMIANY w TVP Kraków!

Dziś podczas emisji na żywo programu „Młodzież Kontra” w TVP Kraków działacze małopolskiej struktury ZMIANY przeprowadzili protest przeciwko nieuzasadnionemu i motywowanemu politycznie blokowaniu ich udziału w nagraniach.

Przypomnijmy: po raz pierwszy w programie mieliśmy wziąć udział 1 marca, po wcześniejszym o tydzień kontakcie i akceptacji przez jego redakcję. Na miejscu zostaliśmy chamsko znieważeni przez nieukrywającego swych neokonserwatywnych i atlantyckich poglądów prowadzącego, Tomasza Czeczótkę. Próby polubownego wyjaśnienia tej sytuacji spotkały się z wyszukiwaniem przeszkód ze strony redakcji. W końcu, po rozmowie z dyrektorem TVP Kraków, obiecano nam udział w programie i możliwość zadania pytań gościowi 12 kwietnia. Umowa to została złamana, a dostępu odmówiono nam po raz kolejny, tym razem powołując się na fakt, iż ZMIANA jest w trakcie rejestracji sądowej – bez zważania na to, że w programie biorą udział inne niezarejestrowane jeszcze partie, a także stowarzyszenia i „sympatycy”, zwłaszcza opcji neokonserwatywnej i liberalnej.

krakow po MK

W świetle powyższego, grupa naszych działaczy przedostała się do studia i po rozpoczęciu programu rozwinęła na wizji partyjną flagę oraz transparent z napisem „NIE ZAMKNIECIE NAM UST”, co po raz kolejny przyprawiło o utratę obiektywnego i profesjonalnego podejścia „redaktora” Tomasza Czeczótkę, który dał upust swoim emocjom wyrzucając z siebie nieskładny komentarz i szarpiąc transparent.  Nieporuszeni tą prowokacją aktywiści ZMIANY zaraz po wykonaniu swojego zadania nieniepokojeni przez nikogo opuścili studio.

Zwraca uwagę fakt, iż obecni w studiu przedstawiciele organizacji podających się za antysystemowe w rzeczywistości poparli cenzorskie zapędy broniącego status quo Czeczótki, po raz kolejny udowadniając, że ZMIANA jest jedyną konsekwentną opozycją wobec wyniszczającego Polskę i prącego ku wojnie partyjnego kartelu.

About Author

Skontaktuj się ze mną: